Календар подій

Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних і наукових працівників

КИЇВСЬКИЙ СТОЛИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

відповідно до Законів України «Про вищу освіту», «Про наукову і науково-технічну діяльність» та Положення про конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних, педагогічних і наукових працівників Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, затвердженого рішенням Вченої ради Університету від 21 березня 2024 року, протокол № 2 (далі – Положення) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних і наукових працівників, а саме:

Кафедра журналістики та нових медіа

• викладач

Кафедра медіапродюсування та видавничої справи

• завідувач кафедри

Кафедра міжнародної журналістики

• професор
  • викладач

Кафедра реклами та зв'язків з громадськістю

• старший викладач

Термін подання документів до 30 квітня 2024 року (до 16.00).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають:

• заяву;
  • особовий листок з обліку кадрів із фотокарткою;
  • копію паспорта;
  • копії документів про вищу освіту, завірені в установленому порядку;
  • копії документів про науковий ступінь та/або вчене (почесне) звання, (за наявності), завірені в установленому порядку;
  • копію документа, що підтверджує рівень володіння державною мовою претендентом, а саме: документа про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або державного сертифіката про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»;
  • список наукових праць (винаходів), опублікованих за останні п’ять років.

Претенденти на посади завідувачів кафедр, завідувачів науково-дослідних лабораторій, навчально-наукового центру, крім зазначених вище документів, подають перспективну програму діяльності на п’ять років.

Співробітники Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, які бажають взяти участь у конкурсі, подають заяву, перспективну програму діяльності на п’ять років (у разі обрання на керівні посади), а також інші документи, які визначені Положенням та відсутні в особовій справі працівника.

Документи надсилати на адресу: вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2, к.103, м. Київ, 04053.

Додаткова інформація про умови проведення конкурсу за телефоном (044)272-19-32 або email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..