Громадський бюджет міста Києва: Проект №283 «Створення бібліотеки аудіокниг шкільної програми українською»

{slide=Про проект|closed}

Громадський проект №283
«Створення бібліотеки аудіокниг шкільної програми українською»

В нинішній період розвитку України, як ніколи важливі культурно-освітні проекти. Важливою складовою сучасного суспільства являється самопізнання. Наш проект зумовлений саме на це. Тому ставимо амбітну задачу в створення бібліотеки аудіокниг українських письменників українською. Вона стане в нагоді як для школярів так і для дорослих та молоді, а особливо людей за вадами зору. Проект передбачає створення аудіокниг класичних українських творів, що входять до шкільної програми. Обіцяють озвучити за підтримки волонтерів, акторів та «впізнаваних голосів України» щонайменше 50 книжок. Платформою для розміщення аудіотеки обрано сайт Бібліотеки Київського університету імені Бориса Грінченка (ресурс буде у вільному доступі). В умовах сучасного розвитку технологій знання необхідно доносити в максимально простих та зручних формах. Аудіокнига – одна з таких форм.

{slide=План заходів на рік|closed}

Відбір творів для аудіювання

Дата виконання: березень-квітень 2018

Внесення змін до кошторису