Показ фільму "Війна химер" в Університеті Грінченка

14 листопада о 14:00

у Великій актовій залі Університету Грінченка відбудеться показ фільму «Війна химер»,

авторами якого є викладачка Інституту журналістики
Марія Старожицька та її донька Анастасія Старожицька

«Війна химер» – український документальний фільм 2017 року, знятий Анастасією та Марією Старожицькими. У центрі сюжету – історія війни, любові і смерті очима бійців-добровольців, які пройшли «Іловайський котел», втративши побратимів.

Прем'єра стрічки відбулася 25 березня 2017 року на фестивалі документального кіно з прав людини DocudaysUA. У липні 2017-го фільм брав участь у конкурсній програмі європейських документальних фільмів на 8-му Одеському міжнародному кінофестивалі.

У серпні 2017 року стрічка взяла участь у відборі на висування фільму від України на ювілейну 90-ту кінопремію «Оскар» Американської академії кінематографічних мистецтв і наук у категорії «Найкращий фільм іноземною мовою».

У Всеукраїнському прокаті фільм був з 14 вересня по 18 жовтня 2017 року.

На показі будуть присутні автори фільму Марія та Анастасія Старожицькі;

Головний герой фільму – Валерій Лавренов («Лавр»);

А також бійці-добровольці, що брали участь у згаданих у фільмі подіях

Трейлер фільму

м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-б, Велика актова зала (4 поверх)

2-566x435