Міжнародний форум фахівців із інформаційної безпеки

«ГЛОБАЛЬНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ЗАГРОЗИ:АКТУАЛЬНІ ТРЕНДИ 2017»

9 грудня 2017 року, за ініціативою кафедри реклами та зв’язків з громадськістю, в Інституті журналістики відбудеться щорічний Міжнародний форум фахівців із інформаційної безпеки «Глобальні інформаційні загрози: актуальні тренди 2017».

У заході братимуть участь профільні провідні вітчизняні та іноземні фахівці, журналісти, представники громадських та державних структур, студенти, курсанти на професорсько-викладацький склад університету. Серед запрошених офіційних осіб: заступник міністра інформаційної політики України, Дмитро ЗОЛОТУХІН, начальник управління зв’язків з громадськістю Міністерства оборони України, полковник Олексій Чорнобай, заступник начальника управління зв’язків з громадськістю Збройних сил України (Генштаб), полковник Юзеф Венскович, представники Державної прикордонної служби України, Офісу реформ при Кабінеті міністрів України, а також представники депутатського корпусу.

Серед виступаючих та слухачів будуть представники провідних силових структур України. Зокрема очікуються цікаві виступи прес-офіцерів ЗСУ Олени Мокренчук (72-га ОМБр), Дмитра Плетенчука (в/ч А2062). Також передбачається виступ іноземних гостей, серед яких провідний іспанський журналіст та політолог Пабло Гонзалес, беларуський  журналіст Володимир Чуденцов, а також експерти з Естонії Дмитро Теперик та Григорій Сеньків.

До участі у Форумі подали заявки представники провідних вітчизняних ВНЗ та науково-дослідних інститутів, серед яких: Військовий інститут Київського національного університету ім. Т. Шевченка; Інститут журналістики Київський Національний  університет ім. Т. Шевченка; Інститут міжнародних відносин Київський Національний  університет ім. Т. Шевченка; Київський Національний  університет культури і мистецтв; Київський Національний  університет технологій та дизайну; Центральноукраїнський національний технічний університет (м. Кропивницький); Сумський державний університет; Національна академія державного управління; Київський професійно-педагогічний коледж імені Антона Макаренка; Київський національний  університет ім. М. П. Драгоманова;Національний інститут стратегічних досліджень.

Орієнтовна кількість учасників Форуму – до 120 осіб.

Програма форуму