«Детектор медіа» проведе тренінг для студентів Інституту журналістики від експертів з Німеччини

ГО «Детектор медіа» проведе  тренінг«Робота журналістів в кризових умовах: німецький досвід». Захід відбудеться 9 лютого.

Тренінг проводитимуть німецькі журналістки Джемма Пьорцген та Аннет Ляйтерер.

Аннет Ляйтерер розповість про політичну поляризацію в Німеччині напередодні виборів і феномен fakenews та досвід вирішення цієї проблеми.

Темою обговорення з Джеммою Пьорцген буде «Роль ЗМІ у висвітленні німецької кризи щодо біженців».

Тренінг проводиться в рамках проекту «Вивчення німецького досвіду для покращення журналістики в Україні» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Час: 9 лютого з 10:00  до 13:10.

Місце проведення: 109 аудиторія.

Довідково про тренерів:

Джемма Пьорцген - німецька журналістка в Берліні, що спеціалізуються на зовнішній політиці і Східній Європі. Джемма є співзасновником і членом ради директорів «Репортери без кордонів Німеччини». Була автором звіту «Репортерів без кордонів в Україні» у 2016 році «Обличчям до реальності після Євромайдану». Більш детальна інформація: www.gemma-poerzgen.de.

Аннет Ляйтерер, працює головним редактором медіа-журналу ZAPP – das Medienmagazin громадського телебачення Norddeutscher Rundfunk (NDR).