Відзначено найкращих

IMG 20171201 130139 copyВ  рамках святкування Дня Університету відбулось нагородження найкращих студентів кафедри журналістики та нових медіа.

Викладачі кафедри мають можливість переконатись – вони працюють не дарма. Ми дуже радіємо успіхам наших студентів в навчальної діяльності, що свідчить про вступ на спеціальність «журналістика»  вмотивованих та цілеспрямованих студентів  та вдало організовану навчально-методичну роботу.

Також не можливо уявити будь який поза аудиторний захід (презентації, наукові конференції, свята, тощо) без участі саме наших студентів, завдяки волонтерській діяльності яких, наші заходи завжди проходять на найвищому рівні.

Дякуємо вам, наші дорогі  - Софія  Телішевська, Марія Карабач, Тетяна Глоба, Дана Маслюк!

Зі святом!