Лекція Сігіти Струберга «Стійкість суспільства в країнах Балтії»

photo 2024 03 17 17 19 1522 грудня 2023 року відбулася гостьова лекція (онлайн) «Стійкість суспільства в країнах Балтії» («Societal resilience in Baltic Statee»), на якій були присутні здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності «Журналістика» (ОП «Журналістика», ОП «Медіакомунікації», ОП «Реклама та зв’язки з громадськістю», ОП «Контент-продюсування»).

Лекцію провела Сігіта Струберга (Sigita Struberga) – генеральний секретар Латвійської трансатлантичної організації, лектор Факультету соціальних наук Латвійського університету Сігіта Струбегра презентувала магістрам результати власного дослідження, в якому розглянуто - яким чином Балтійський регіон опиняється в екзістенційній боротьбі з реальними сильним супротивниками (РФ та Китаєм), що набирає обертів. Розглянуто, яким чином формуються національні, родинні й особисті цінності для того, щоб протистояти інформаційній війні, яку РФ вже багато років здійснює в тому числі й в Балтійському регіоні.
Дякуємо за змістовну лекцію та сподіваємося на подальшу міжнародну співпрацю!