Мова має значення

19 09mova maie znachennia0219 вересня 2023 року до першокурсників-журналістів Факультету журналістики Універитету Грінченка на гостьову лекцію завітав Олександр Бабінський, письменник, викладач, фахівець із психолінгвістики й скріботерапії.

"Коли мова має значення" — тема лекції, що співзвучна з назвою книги Олександра Бабінського. Ключовими тезами для обговорення стали: вплив мовлення на людину, вербальні та невербальні способи комунікації.

Студентів захопила тема психолінгвістики. Лектор ознайомив аудиторію з вертикаллю емоційного спектру, обґрунтував важливість розуміння власного емоційного стану для покращення професійних навичок та особистісного розвитку.
Бурхливим було обговорення маніпуляцій: де і як варто їх застосовувати, а також їх шкода та користь для суспільства. Прикладом стала техніка НЛП (нейролінгвістичне планування) — напрям практичної психології, що дозволяє впливати на думки та поведінку людей. Гість поділився секретами, як за допомогою декількох слів можна змінити ставлення людини до тієї чи іншої ситуації.
На завершення лекції у студентів була змога поставити питання пану Олександру, а серед авторів найцікавіших та найпровокативніших питань було розіграно книгу авторства гостя. Студенти отримали безцінний досвід комунікації з письменником, науковцем та цікавою людиною!

Авторки: студентки групи ЖУРб-1-23-4.0д Єлизавета Логвінчук та Мар'яна Гошовська

Мова має значення