Друге засідання Робочої групи з розробки нової редакції ОПП «Журналістика»

druhe zasidannia robochoi hrupy z rozrobky novoi redaktsii opp zhurnalistyka0118 квітня 2023 року о 10:00 у дистанційному форматі відбулося друге засідання Робочої групи з розробки нової редакції освітньо-професійної програми «Журналістика» спеціальності 061 «Журналістика» другого (магістерського) рівня вищої освіти. У засіданні взяли участь члени Робочої групи:

• ПЕТРЕНКО С. І., доктор філософії з журналістики, доцент кафедри журналістики та нових медіа Київського університету імені Бориса Грінченка (гарант магістерської ОПП «Журналістика», керівник Робочої групи)
  • ПОГРЕБНЯК І.В., кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри журналістики та нових медіа Київського університету імені Бориса Грінченка
  • МІТЧУК О.А., доктор наук із соціальних комунікацій, професор, професор кафедри журналістики та нових медіа Київського університету імені Бориса Грінченка
  • КОЗЛОВ Д.Ф., член правління АТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (представник роботодавців)
  • ЗЕЛЕНОВА Д.В., здобувачка вищої освіти другого (магістерського) рівня, ОП «Журналістика», 1 курс, Факультету журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка (представниця здобувачів ВО)
  • БІЛАК І.М., магістр журналістики, випускниця Київського університету імені Бориса Грінченка (2017), кореспондентка новин «Сьогодні 19» (представниця випускників магістерської ОПП «Журналістика»).

Учасники засідання обговорили пропозиції, зауваження, побажання, що надійшли від членів Робочої групи, а також отримані в результаті опитувань здобувачів, консультацій із роботодавцями та аналізу міжнародного освітнього досвіду освітньої підготовки магістрів, зокрема в частині наповнення магістерських програм у провідних зарубіжних навчальних закладах
Члени Робочої групи схвалили зміни, внесені до нової редакції освітньо-професійної програми та навчального плану, та винесення нової редакції освітньо-професійної програми «Журналістика» спеціальності 061 «Журналістика» другого (магістерського) рівня вищої освіти на відкрите обговорення академічної спільноти, роботодавців, здобувачів.