Засідання кафедри № 2

13 вересня 2021 р., середа, 13.10 год., в режимі онлайн-конференції

Засідання кафедри № 2

1. Про оновлення карток до ЄДЕБО та підготовку таблиць кадрового забезпечення (Інформує: доц. Росінська О.А.).

2. Про подання від кафедри номінантів на здобуття премії імені Бориса Грінченка (монографія, підручник, твір мистецтва); «Премії Президента України для молодих учених» (для студентів); «Премії Верховної ради України молодим ученим» (Інформує: доц. Фруктова Я.С.).

3. Про введення до оновленого складу вченої ради Інституту журналістики професорів кафедри Васьківа М.С., Мітчук О.А. та Георгієвської В.В.

4. Про організацію Всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасна наука: комунікаційні аспекти ХХІ ст.» (інформує: доц. Досенко А.К.)

5. Визначення і затвердження (перезатвердження) назв, керівників наукових студентських гуртків, творчих об'єднань.

6. Затвердження тематики науково-методологічного семінару кафедри.

7. Різне.