Засідання кафедри (11.11.2020)

11 листопада 2020 р., середа, 13.10 год., ауд. онлайн

Засідання кафедри

Протокол №3

1. Про стан організації дистанційного навчання:  наявність розроблених ЕНК, сертифікованих ЕНК, журналу оцінок

2. Затвердження програм екзаменів із дисциплін І півріччя

3. Затвердження тематики прикладних кваліфікаційних робіт для студентів СВО магістра (спеціальність «Журналістика», 5 курс, денна форма, спеціальність «Медіакомунікації», 5 курс, заочна форма) (викладачі кафедри).

4. Затвердження методичних рекомендацій до підготовки кваліфікаційної роботи здобувачів СВО магістра спеціальностей «Журналістика», «Медіакомунікації» (доц. Гандзюк В.О.)

5. Затвердження програм підвищення кваліфікації та направлення на стажування без відриву від виробництва за фаховим модулем науково-педагогічних працівників кафедри (Гандзюк В.О., Зражевська Н.І., Досенко А.К.)

6. Про проведення першого туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з журналістики (доц. Фруктова Я.С.).

7. Про підготовку до Дня Інституту журналістики (доц. Лісневська А.Л.).

8.  Обговорення пропозицій щодо проведення Грінченкіської декади (доц. Лісневська А.Л.)

9. Засідання науково-методологічного семінару «Методи аналізу сучасних медіасистем (і не лише). Як поєднати креативність та аналітику?!» (викл. Гондюл О.Д.).

10. Різне.