Засідання кафедри 19 лютого 2020 р.

19 лютого 2020 р., середа, 13.10 год., ауд. 111

ЗАСІДАННЯ

кафедри журналістики та нових медіа

Протокол №7

1. Звіт про роботу кафедри у 2019 р. і затвердження плану роботи на 2020 р. (інформує Гандзюк В.О., викладачі кафедри)
2. Звіт про виконання навчального навантаження у І півріччі 2019- 2020 навчального року (викладачі кафедри)
3. Моніторинг якості підготовки фахівців за підсумками зимової сесії (інформує Гандзюк В.О., члени кафедри)
4. Обговорення пропозиції ректорату щодо внесення змін до переліку видів діяльності та вагових коефіцієнтів рейтингового оцінювання НПП і НП на 2020 рік (викладачі кафедри)
5. Обговорення відкритих занять викладачів (викладачі кафедри).
6. Затвердження програми підсумкової атестації для студентів ступеня вищої освіти бакалавра напряму підготовки 6.030301 Журналістика (інформує Гандзюк В.О.);
7. Затвердження кафедрального наукового дослідження на тему «Цілі сталого розвитку в медійному вимірі» (презентує Гондюл О.Д.)
8. Затвердження графіка підготовки відеолекцій у 2020 році (викладачі кафедри).
9. Про присвоєння вченого звання доцента Погребняк І.В. (викладачі кафедри)
10. Про розширення баз практичної підготовки фахівців (викладачі кафедри)
11. Засідання науково-методологічного семінару «Стівен Кінг, Рей Бредбері, Чак Паланік: секрети створення художнього тексту» (доповідає Пастушина В.М.)
12. Різне.