Засідання кафедри 20 січня 2020

20 січня 2020 р., середа, 13.10 год., ауд. 118

ЗАСІДАННЯ

кафедри журналістики та нових медіа

Протокол №6

1. Про стан готовності бакалаврських робіт (5 курс, заочна форма) студентів ОП «Журналістика» (інформують викладачі кафедри).
2. Обговорення і затвердження графіка сертифікації ЕНК на лютий-червень 2020 р. (викладачі кафедри).
3. Про стан підготовки робочих навчальних програм ІІ півріччя (викладачі кафедри).
4. Затвердження програми додаткового фахового вступного випробування (перехресна магістратура) зі спеціальності 061 Журналістика (викладачі кафедри).
5. Затвердження програми фахового вступного випробування для здобувачів другого магістерського освітнього рівня за ОП Журналістика та Медіакомунікації (викладачі кафедри).
6. Затвердження наскрізної програми практики для студентів спеціальності 061 Журналістика ступеня вищої освіти бакалавра (інформують доц. Досенко А.К., доц. Гандзюк В.О.).
7. Підсумки наукової роботи кафедри за 2019 р. (інформує доц. Фруктова Я.С.).
8. Засідання науково-методологічного семінару «Репортаж на військову тематику в сучасних друкованих медіа: комунікаційно-жанрові та стильові особливості» (доц. Бикова О.М.).