Засідання кафедри 4 грудня 2019

4 грудня 2019 р., середа, 13.10 год., ауд. 118
Засідання кафедри
Протокол №4

1. Про стан готовності магістерських робіт (6 курс. денна/заочна форма) студентів ОП «Журналістика» та «Медіакомунікації» (викладачі кафедри)
2. Про уточнення тем кваліфікаційних бакалаврських робіт студентів 4 курсу спеціальності «Журналістика» (заочна форма) (керівники)
3. Стан підготовки до зимової сесії, затвердження екзаменаційних матеріалів (викладачі кафедри).
4. Затвердження звіту про проходження виробничої практики бакалаврами V курсу заочної форми навчання спеціальності «Журналістика 6.030301» (ЖУРб-1-15-4.6з) та виробничої практики для студентів IV курсу заочної форми навчання спеціальності «Журналістика 061» (ЖУРб-1-16-4.6з) (Керівники: доц. Журавська О.В., викл. Дяченко М.В.)
5. Обговорення пропозицій та формування список вибіркових дисциплін (викладачі кафедри).
6. Про проведення ІІ Всеукраїнського конкурсу журналістської творчості для старшокласників «Нові в медіа» (доц. Лісневська А.Л.)
7. Засідання науково-методологічного семінару «Поліграф як сучасна технологія та медійний тренд» (ст. викл. Одаренко О.В.) та «Робота тележурналіста в умовах збройного конфлікту» (доц. Лісневська А.Л.)