Засідання кафедри 02.10.2019

2 жовтня 2019р. о 13:10 відбудеться чергове засідання кафедри журналістики та нових медіа. На порядок денний виносяться наступні питання:

1. Коригування тематики кваліфікаційних робіт для студентів СВО бакалавра (4 курс) (викладачі кафедри).

2. Обговорення пропозицій до створення концепції проведення практики 4 курсу за новим навчальним планом (доц. Досенко А.К., викладачі кафедри)

3. Про редагування викладачами кафедри інститутського наукового журналу «Інтегровані комунікації» (Випуск 8) (викладачі кафедри)

4. Обговорення ідеї створення колективної монографії з нагоди 5-річчя кафедри у 2020 році (викладачі кафедри)

5. Про підготовку наукових публікацій у виданнях, що індексуються в Scopus та Web of Science (викладачі кафедри)

6. Затвердження тематичного блоку та проблематики за напрямками діяльності кафедри на Міжнародну науково-практичну конференцію «Медіазнавчі студії в європейському діалозі: освітологічний та науковий дискурси» (викладачі кафедри)

7. Затвердження методичних рекомендацій до підготовки прикладної кваліфікаційної роботи здобувачів СВО бакалавра спеціальності «Журналістика» (доц. Гандзюк В.О.)

8. Засідання науково-методологічного семінару на тему: «Репрезентація сексуального насильства в українській радянській пресі 1920-1930-х років: ідеологічний контекст» (доц. Хамедова О.А.).