KuznietsovaTV

Кузнєцова Тетяна Василівна

Професор

Науковий ступінь, вчене звання

Доктор наук із соціальних комунікацій

Біографія

Сумський державний педагогічний інститут ім. А. С. Макаренка, філологічний факультет, 1994 р.

Київський державний лінгвістичний університет(аспірантура), 1999 р.

Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, теорія та історія соціальних комунікацій (докторантура), 2009 р.

Професійний і науковий інтерес

Наукові інтереси: соціолінгвістика, соціальні комунікації, мас-медійні комунікації, громадянська освіта.

Інше

Понад 130 публікацій, із них 110 наукового та 27 навчально-методичного характеру.Понад 130 публікацій, із них 110 наукового та 27 навчально-методичного характеру.

Основні публікації:

• Кузнєцова Т. В. Аксіологічні моделі мас-медійної інформації : монографія / Т. В. Кузнєцова. — Суми : ВТД «Університетська книга», 2010. — 304 с.

• Kuznyetsova T. Socio-cultural space as a determinant of the mass-media axio-sphere (on the material of the Ukrainian mass-media) // Studies in Slavic Languages and Literatures : ICCEES CONGRESS Stockholm 2010 Papers and Contributions, Portal PECOB. – January 2012. – P. 153–162.

• Кузнецова Т. Метаморфозы современной медийной аксиосферы: украинский вариант // Перекрестки. Журнал исследований восточноевропейского Пограничья. – Вильнюс, 2013. – № 3. – С. 134–152.

• Стандарт рівності: Посібник пресової практики з гендерної перспективи / Ю.Гончар, Т.Кузнєцова, О.Погорєлов, С. Штурхецький. - К., 2015.

• Кузнєцова Т. Аксіологічний потенціал мовного коду в мас-медійній комунікації (на матеріалі українських видань) // Interaktion von Internet und Stilistik, Internet und Stil / Branko Tosovic, Arno Wonisch (Hg.). – Institut für Slawistik der Karl - Franyeus - Universität Graz, 2016. – P. 117-127.

• Кузнєцова Т. Риторика ненависті в сучасних медіа: український контекст // Lingva Montenegrina, 2020. – Вип. 25. – С. 151-161. – Режим доступу: http://www.fcjk.me/wp-content/uploads/2020/06/LM25-09.pdf.

• Кузнецова Т., Палинская О. Украинско-русская смешанная речь в публичном пространстве // Linguistica Copernicana. – 2021. - № 18. – P. 85-104.

Учасник понад 80 міжнародних конференцій (у тому числі в Польщі, Латвії, Литві, Словаччині, Швеції, Данії, Франції, Австрії, Швейцарії, Німеччині)