Гостьова лекція Галини Піскорської в Університеті Квісленду (Брісбен, Австралія)

photo 2024 05 18 11 20 2310 квітня 2024 у Брісбені (Австралія)  на запрошення Університету Квінсленду (The University of Queensland, UQ), який належить до найстаріших вищих навчальних закладів Австралії, була прочитана лекція «Політичний імідж та імідж-менеджмент в контексті українсько-російської війни».

Галина Піскорська, доцент кафедри реклами та зв’язків з громадськістю, звернула увагу викладачів та студентів на важливу роль стратегічних комунікацій для  нагальної підтримки України  в умовах російської агресії, щоб  покращити дипломатичні відносини з Глобальним Півднем і просувати мирний план президента Зеленського. Зважені  стратегічні комунікації відіграють важливу роль у взаємодії політичного керівництва  України зі  світом та використанні медіа-каналів для поширення правдивих повідомлень і наративів  в період повномасштабної війни. Сила стратегічних наративів полягає в їх здатності мобілізувати цільові аудиторії, навіть за відсутності матеріальних, чи військових ресурсів.  Ефективний стратегічний наратив – це вдалий спосіб для слабого гравця отримати конкурентну перевагу над сильним: слабкі м'язи, проте відмінні історії.

17ukr