Конференція Австралійської Асоціації освітян та науковців  в галузі журналістики (JERAA)

4 12

4-7 грудня 2023 р. – відбудеться щорічна конференція Австралійської Асоціації освітян та науковців  в галузі журналістики (JERAA) у місті Сідней в Австралії. Назва конференції «Проблеми журналістики – спільнота та контроль, конфлікти та кризи». Українська тема заявлена на панелі «Journalist at war - goals and objectives. Ukrainian case». 7 грудня відбудуться доповіді доцента кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Факультету журналістики Г.А. Піскорської , студентки 4 курсу Дарії Рижової та журналістки Тетяни Матищак. В центрі уваги є проблеми інформаційної політики України в умовах повномасштабної війни: баланс свободи слова та обмежень, стан регіональної журналістики, боротьба з російською дезінформацією, медіаосвіта.  Журналістська спільнота Австралія дізнається також про досвід роботи Факультету журналістики Університета Грінченка в сфері медіаосвіти. Зокрема, Дарія Рижова ознайомить їх з успішними результатами тестування студентів 4 курсу спеціальності «реклама та зв’язки з громадськістю» з метою виявлення їх навичок протидії ворожій дезінформації. Тестування проводилося в рамках курсу доцента Г.А. Піскорської «Державна інформаційна політика».