ХІІ Всеукраїнському конкурсі з соціальних комунікацій «Перший раз в PR-клас»

IMG 520523 жовтня 2023 року розпочався прийом заявок для участі в ХІІ Всеукраїнському конкурсі з соціальних комунікацій «Перший раз в PR-клас». Конкурс щорічно проводиться за ініціативи кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Факультету журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка.

Для участі у конкурсі потрібно обов’язково зареєструватися за посиланням (готовий проєкт можна надіслати згодом):

Метою конкурсу є розвиток креативності серед активної молоді та пошук талантів серед школярів та школярок зі всієї України. Крім того подія є каталізатором популяризації загальнолюдських цінностей та виховання еститичних творчих поглядів молоді через створення тематичних проєктів.

Кожен учасник/учасниця може обрати одну або декілька тем для участі в конкурсі:

• «Герої нашого часу» – запропонуйте проєкт (плакат, листівка, ролик, анімація тощо) на соціальну тему підтримки українських військових: визначте тематику та проблему й запропонуйте шляхи її вирішення.
  • «Startup сучасності» – запропонуйте проєкт (плакат, листівка, ролик, анімація тощо) на унікальну тему існуючого стартапу або вигадайте власний: визначте тематику та проблему й запропонуйте шляхи її вирішення.
  • «Панцир рідного міста» – запропонуйте проєкт (плакат, листівка, ролик, анімація тощо) на тему просування власної школи чи спортивного чи будь-якого іншого гуртка, яким ви цікавитесь: визначте тематику та проблему й запропонуйте шляхи її вирішення.
  • «Бренд в умовах війни» – запропонуйте проєкт (плакат, листівка, ролик, анімація тощо) рекламування будь-якого товару чи послуги: обґрунтуйте та поясніть свою ідею.
  • «Ментальна стійкість» – запропонуйте проєкт (плакат, листівка, ролик, анімація тощо) на соціальну тему підтримки психологічного стану українців: визначте тематику та проблему й запропонуйте шляхи її вирішення.

Крім того, всі охочі можуть розробити плакат, листівку, ролик, анімацію(чи інший формат) на власну тему незалежно від заявлених вище. Обрану вами тему зазначайте в назві вашого файлу або в супровідному тексті надсилаючи вашу роботу.

Форма подачі роботи: довільна. Кожен може обрати будь-який формат – від листівки до власного відео. Створюйте те, що вважаєте доречним для реалізації обраної вами теми: плакат, листівка, презентація, ролик, анімація, стаття тощо. Участь у конкурсі передбачає індивідуальний або командний формат (від 2-х до 5-ти осіб).

Готові роботи приймаються до опівночі 1 грудня 2023 року включно. Проєкти можна кріпити посиланням у реєстраційній формі або надсилати на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Інформацію щодо переможців та церемонії нагородження очікуйте згодом.

На переможців конкурсу чекають круті подарунки! Мерщій реєструйтесь і отримайте безліч корисної інформації, яка допоможе вам підготувати найкрутішу роботу. Дайте волю креативу!