Науково-практичний семінар “Взаємодія закладів освіти з роботодавцями в галузі реклами та PR”

17 травня, початок  о 14.00.

Кафеда реклами та зв'язків з громадськістю запрошує студентів, викладачів, практиків на семінар.

Тривалість заходу: до 1 год. 20 хвилин.

Формат: дистанційно, на платформі Google Meet (meet.google.com/pxo-rnma-qjn)

Заплановано доповіді низки викладачів, виступи експертів у галузі реклами та PR. Запрошуємо до обговорення таких питань:

1) шляхи модернізації освітньо-професійної програми “Реклама і зв’язки з громадськістю” в інтересах роботодавців;

2) можливості взаємовигідної співпраці між закладами освіти й роботодавцями в рамках проходження практики студентами;

3) працевлаштування до завершення навчання: мінімізація ризиків і максимізація здобутків усіх сторін-учасниць.

У виступах особливо очікуємо на теоретичні новинки й практичні поради всім учасникам, сторонам проходження практики студентами вищих навчальних закладів, рекомендації щодо компетентностей, умінь, актуальних для сучасного ринку праці.

Цільова аудиторія семінару: студенти, викладачі спеціальності "Журналістика", представники рекламних і PR- компаній, рекламних i PR-відділів у компаніях, організаціях усіх форм власності.

Запрошуємо викладачів і студентів!