ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ "ПЕРШИЙ РАЗ В PR-КЛАС": INTERNET QUEST "КОД КРЕАТИВНОСТІ"

Кафедра реклами та зв’язків з громадськістю Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка  запрошує усіх школярів  взяти участь у IX Всеукраїнському конкурсі із соціальних комунікацій для старшокласників «Перший раз в PR-клас»: Internet quest «Код креативності»,  який вперше відбуватиметься в онлайн-форматі!

Проявити свою творчість та спробувати себе у сфері комунікацій в будь-якому форматі ви зможете зареєструвавшись з 27.11 по 14.12.2020 за посиланням https://forms.gle/MrfB3Z5BATSmkDWf8

Завершення прийому робіт: 14 грудня 2020 року.

Нагородження переможців: 17 грудня 2020 року

Формат: Online

Місце проведення: Київський університет імені Бориса Грінченка, корпус №1.
Адреса – вул.Маршала Тимошенка 13б.

Контакти: тел.: (097)-204-12-97 (Олена)

Керівник проєкту : Ужанська Тетяна Іллівна (050)-224-17-68