(044) 485-21-19

м.Київ, вул. Левка Лук'яненка,13-Б, каб. 117

Google-Scholar-logo Профіль кафедри у Google Scholar

fb iconПрофіль кафедри у Facebook

Тренінг для журналістів «Інтерв’ю з постраждалими від сексуального насильства. Як не порушити норми права чи закону»

treninh-dlia-zhur-interviu-z-postr-vid-seks-nasylstva-yak-ne-porushyty-normy-prava-chy-zak7 грудня 2023 року здобувачка II курсу освітньої програми «Міжнародна журналістика» Діана Карлова взяла участь у тренінгу для журналістів «Інтерв’ю з постраждалими від сексуального насильства. Як не порушити норми права чи закону», який відбувся у пресцентрі «СтопКор».
Спікерами на заході виступили: членкиня комісії з журналістської етики, перша секретарка НСЖУ Ліна Кущ; практикуюча сексологиня Надія Алексіна; правозахисниця, громадянська журналістка, директорка з комунікацій ГО «СЕМА Україна» Людмила Гусейнова; консультант Апарату Урядового Уповноваженого з питань гендерної політики Анатолій Досич; журналістка, ексначальниця пресслужби поліції Київщини, співавторка міжнародного проєкту «Зцілення невидимих ран», засновниця медіа платформи LUTIY24 та NEZLAMNA Ірина Ткач; адвокат та представник АО «Стратегічна адвокація» Сергій Руденко; віцепрезидентка ГО «Ла Страда-Україна» Катерина Бороздіна.

Журналісти на теорії та практиці здобували знання про те, як коректно та етично спілкуватися з постраждалими від сексуального насильства, як не порушити журналістську етику та не образити почуття постраждалих, які моменти категорично не можна висвітлювати або які питання ставити.
Ініціаторка заходу — шеф-редакторка інформаційного порталу «СтопКор» Марина Тітова.
Наприкінці тренінгу всім учасникам вручили сертифікати про проходження навчання.

16ukr

Тренінг для журналіс...