(044) 485-21-19

Google-Scholar-logo Профіль кафедри у Google Scholar

fb iconПрофіль кафедри у Facebook

Другий спецвипуск газети «Вечірній Київ», присвячений загиблим киянам

drugij spetsvipusk gazeti vechirnij kijiv prisvyachenij zagiblim kiyanam0000129 грудня 2023 року вийшов друком другий спецвипуск газети «Вечірній Київ», присвячений загиблим киянам.
Наприкінці 2022 року редакція газети започаткувала серію пам’ятних матеріалів про загиблих киян із символічною назвою «Пантеон Героїв». Мета цього проєкту — дослідити якомога більше прижиттєвих деталей про захисників сучасності та розповісти їхню останню історію.

У цьому випуску — 23 історії воїнів з Києва, які, на жаль, вже розділили місця на алеях Героїв столичних кладовищ чи за їх межами. Журналісти зустрілися з рідними, знайомими, побратимами загиблих і змалювали «портрети чоловіків, які у цивільними житті були абсолютно протилежностями, але мали дещо спільне, що їх об’єднало — волю до боротьби».
Кафедра міжнародної журналістики пишається тим, що серед авторів матеріалів спецвипуску присутня журналістика, здобувачка 3 курсу освітньої програми «Міжнародна журналістика» Олександра ПЛАКІНА.