(044) 485-21-19

м.Київ, вул. Левка Лук'яненка,13-Б, каб. 117

Google-Scholar-logo Профіль кафедри у Google Scholar

fb iconПрофіль кафедри у Facebook

Круглий стіл зі здобувачами освітньої програми «Міжнарожна журналістика»

28 03kruglyu stil mj28 березня 2023 року в рамках засідання кафедри міжнародної журналістики відбувся Круглий стіл зі здобувачами освітньої програми «Міжнародна журналістика».
На захід були запрошені здобувачі випускового IV курсу Микита САЄНКО, Юлія ТОПЧІЙ, та здобувачі III курсу Марія ДЗЮБА, Каріна КІШУК, Мирослава МАТЮШКО.
Під час круглого столу відбулося обговорення зі здобувачами змін до освітньо-професійної програми 061.00.05 «Міжнародна журналістика» спеціальності 061 Журналістика галузі знань 06 Журналістика першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та навчального плану.
В ході обговорення здобувачами було висунуто низку зауважень та пропозицій, зокрема:
  • Саєнко М., здобувач IV курсу, звернув увагу на надзвичайно актуальне питання набуття компетентностей, пов’язаних із журналістською безпекою, поглибленням знань щодо роботи в екстремальних ситуаціях;
  • Дзюба М., здобувачка III курсу, зазначила, що в наш складний час важливим є вивчення національної та міжнародної законодавчої бази, вміння давати правову оцінку діяльності регуляторних органів у галузі масмедіа з точки зору відповідності чинному законодавству й інтересам суспільства та захисту національного інформаційного простору;
  • Топчій Ю., здобувачка IV курсу, висловила думку, що для вироблення вмінь та навичок моніторингу медіа, інформаційно-комунікаційного аналізу та медіааудиту варто було б ввести до навчального плану дисципліну «Міжнародна медійна аналітика»;
  • Кішук К., здобувачка III курсу, запропонували ввести освітні компоненти, які би більш детально знайомили з міжнародними політичними процесами, тенденціями розвитку міжнародних відносин.