(044) 485-21-19

м.Київ, вул. Левка Лук'яненка,13-Б, каб. 117

Google-Scholar-logo Профіль кафедри у Google Scholar

fb iconПрофіль кафедри у Facebook

II Міжнародний круглий стіл «МІЖНАРОДНІ МЕДІАКОМУНІКАЦІЇ У ЦИФРОВУ ЕПОХУ»

Шановні викладачі, студенти та фахівці медіасфери!

Запрошуємо Вас взяти участь у II Міжнародному круглому столі «МІЖНАРОДНІ МЕДІАКОМУНІКАЦІЇ У ЦИФРОВУ ЕПОХУ».

Мета: обговорення актуальних проблем міжнародних цифрових медіакомунікацій.
Цільова аудиторія: студенти, аспіранти, науково-педагогічні працівники університету, фахівці медіасфери.

Дата та час проведення: 28 листопада 2023 року о 10:00 (за Київським часом).

Формат: онлайновий (дистанційний).
Вартість участі у заході БЕЗКОШТОВНА.

Для участі просимо до 26 листопада 2023 року заповнити реєстраційну форму із зазначенням теми доповіді.

Програма круглого столу та посилання на зустріч на платформі Zoom буде розіслана на вказані при реєстрації електронні адреси.

За результатами круглого столу всі учасники отримають електронний сертифікат.

Оргкомітет:

Архів анонсів