(044) 485-21-19

м.Київ, вул. Левка Лук'яненка,13-Б, каб. 117

Google-Scholar-logo Профіль кафедри у Google Scholar

fb iconПрофіль кафедри у Facebook

Зустріч із зірковою випускницею Єлизаветою Єрунковою (18 квітня 2023 року)

анонс 2023 04 18

Шановні вчителі, керівники гуртків і творчих студій!

Шановна учнівська молодь!

Київський університет імені Бориса Грінченка заснував та успішно впроваджує свою освітню, наукову та практичну діяльність з підготовки журналістів за освітньою програмою «Міжнародна журналістика», що є інноваційною та затребуваною спеціалізацією сьогодні.
Кафедра міжнародної журналістики готує журналіста-міжнародника, який уміє не лише гарно писати, але й знається на зйомці та монтажі, підготовці та розробці сайтів мережевих видань, основах радіо-
журналістики та якісному журналістському розслідуванні.
18 квітня 2023 року з метою проведення профорієнтаційної роботи планується презентація спеціальності у форматі онлайн, куди зможуть долучитися учні, вчителі, батьки абітурієнтів.
Поговоримо про: особливості підготовки журналіста-міжнародника; переваги навчання на кафедрі міжнародної журналістики в Київському університету імені Бориса Грінченка; перспективи в майбутній кар’єрі.
Також, з майстер-класом на тему «Створення якісного контенту» до зустрічі долучитися зіркова випускниця факультету журналістики КУБГ Єлизавета ЄРУНКОВА.
Дата: 18 квітня 2023
Час: 16:00