r.diachenko@kubg.edu.ua
вул. Левка Лук'яненка, 13-Б, каб. 110

Дьяченко Роксолана Вікторівна

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат мистецтвознавства (доктор філософії)

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

• Сучасні event-практики в рекламі та PR (блок: «Виставкова діяльність»)
  • Айдентика бренду
  • Комп’ютерна графіка в рекламі та PR (блок: «Візуальна комунікація»)

Освіта:
Кандидат мистецтвознавства (доктор філософії) (2016) зі спеціальності 17.00.07
– Дизайн. Тема дисертації: «Формування дизайну інтер'єрів ресторанних закладів України ХХ-го початку ХХІ-го століття».
Досвід роботи:
Із вересня 2023 року – доцент кафедри реклами та зав’язків з громадськістю Київського університету імені Бориса Грінченка.
2016-2023 роки – старший викладач кафедри готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Київського національного університету культури і мистецтв.
2008-2015 роки – викладач кафедри готельно-ресторанного бізнесу Київського аціонального університету культури і мистецтв.

Професійний і науковий інтерес

Наукові інтереси:

• Галузь мистецтвознавства дизайну
  • Візуальна комунікація
  • Digital комунікації
  • Звʼязки з громадськістю

Професійні інтереси:

• Управління інтернет-проєктами
  • Формування корпоративної культури в закладах гостинності

Інше

Стажування, підвищення кваліфікації, сертифікати:
Закордонне стажування:

2016 р. – отримала сертифікат по програмі міжнародного піврічного стажування «Reflections of antiquity and the byzantine empire art in the contemporary art context of the European union countries», Vilnius, Lithuania, 07.09.2015-07.03.2016.

2022 р. – отримала сертифікат №083-2022 по програмі науково-педагогічне стажування на тему «Pedagogy of higher education. Educational tehnologies. Hotel activity. Design of hotel and restorant establishments. Information tehnologies in hotel and restorant activities. Expertise, standartdization, certifikation, metrology of hotel indastry servise», в обсязі 6 кредитів, 180 годин, на базі Східноєвропейського центру фундаментальних досліджень, Prague, Czech Republic, 06.04.2022-05.09.2022.

Підвищення кваліфікації:

2016 р. – отримала свідоцтво № Е-60 загального курсу англійської мови рівня В2, київських державних курсів іноземних мов “Інтерлінгва” Іntermediate level, 108 год.

2017 р. – отримала свідоцтво курсів підвищення кваліфікації в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв, 108 год.

2022 р – отримала посвідчення № ЕS0547, і є постійним членом громадського об’єднання NGO Educators and scholars international foundation (Міжнародний фонд освітян і науковців).

Автор, співавтор та упорядник книг:

«Теоретико-практичні підходи до ефективного функціонування ринку готельно-ресторанних послуг: стан, проблеми, тенденції» Колективна монографія / за ред.В. А. Русавської. Київ : Ліра-К, 2018. 420 с.

Наукові публікації:

викладено в понад 50 наукових публікаціях, основними серед яких є 1 колективна монографія, 40 наукових статей у фахових, наукометричних та інших виданнях України та закордону (в т.ч. 4 статті у виданнях, що індексуються в міжнародних наукометричних базах Scopus, Web of Science),
тези доповідей, опубліковані у збірниках Міжнародних та Всеукраїнських наукових та науково-практичних конференцій, наукових семінарів тощо. Автор та співавтор навчально-методичних праць. Учасник понад двадцяти наукових та науково-практичних конференцій в Україні та закордоном: тренінгів, бізнес- семінарів, круглих столів, майстер-класів, з підтвердженням сертифікатів.