o.bykova@kubg.edu.ua

Бикова Ольга Миколаївна

Доцент кафедри

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

• Агенційна журналістика

• Вступ до фаху «Міжнародна журналістика»

• Пресова журналістика

Освіта:

Доцент (2020).
Кандидат наук із соціальних комунікацій (2015) за спеціальністю 27.00.04 – теорія та історія журналістики. Тема дисертації «Комунікаційно-жанрові модифікації репортажу в сучасній українській пресі (за матеріалами періодичних видань 2000-2012 рр.)».
2009–2013 роки — навчалася в аспірантурі Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю 27.00.04 – теорія та історія журналістики.
2001–2007 роки — навчалася в Кам’янець-Подільському державному університеті і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова та література» та здобула кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача української мови та літератури.

Досвід роботи:
Із вересня 2022 року — доцент кафедри міжнародної журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка.

2018–2022 роки — доцент кафедри журналістики та нових медіа Київського університету імені Бориса Грінченка
2015–2018 роки — Київський університет культури; Київський національний університет культури і мистецтв

2007–2015 роки — Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

Професійний і науковий інтерес

• жанрова система ЗМІ: історія, теорія, тенденції розвитку;

• історія журналістики.

Інше

Член Національної спілки журналістів України з 2018 року.