Анастасія Стаднік

IMG 4967Студентка 4 курсу спеціальності 061 Міжнародна журналістика Анастасія Стаднік ділиться своєю історією успіху пов’язаною з Університетом Грінченка.
Із девʼятого класу я уявляла себе журналісткою. Воліла більше впливати на події, тож по завершенню школи вступила на міжнародну журналістику. Але найбільше  мені подобається реалізовувати себе у проєктному менеджменті.

Згадую, коли мені було 17, то завжди мріяла працювати у громадському секторі. Багато волонтерила та брала активну участь в університетських ініціативах. Я цікавлюсь темою формальної та неформальної освіти і люблю створювати те, що несе велику користь нашому суспільству. Я прагну існувати і жити у світі, де всі рівні та немає осуду за той чи інший аспект життя, думки та зовнішності.

І ось на 1 курсі за спиною в мене — стажування у Klitschko Foundation. Протягом трьох місяців у фонді займалася проєктним менеджментом. Зокрема долучилася до втілення проєкту «Zero Waste School»: відібрала та координувала менторів, знаходила спікерів, щоб ті читали лекції.
Мій університет навчив мене, що комунікація — це сила. Спілкування творить дива. Університет допоміг повірити, що я багато можу і наодинці, і в командній роботі. Ми всі здатні на більше, ніж самі собі уявляємо. Під час навчання я мала вдосталь свободи: могла вільно творити і пропонувати власні ідеї. Було дуже багато навчання — і водночас дуже мало часу. Дедлайни підкрадалися швидко, але такий темп не виснажував.
За останні 3 роки я працювала в громадському секторі у сфері енергетики, освіти, цифрової безпеки та корпоративної соціальної відповідальності. Зараз можу впевнено сказати, що через освіту та навчання можна зробити ще більший внесок у боротьбу з дискримінацією в нашій спільноті.
Зараз я працюю в ГО “Лабораторія цифрової безпеки” і разом з командою роблю все можливе, аби захищати наших активістів та журналістів в світі Інтернету. Найбільше, чого мене навчив Університет Грінченка - це знайомитися з усіма, з ким можна. У житті багато залежить від того, наскільки ти відкритий, як знаходиш контакт з людьми та вмієш працювати в команді.

Анастасія Стаднік