Катерина Некрасова

Nekrasova 1Катерина Некрасова, менеджер комунікаційних кампаній.

Сьогодні я працюю над розробкою та імплементацією всеукраїнських комунікаційних кампаній та проєктів.

Серед улюблених:

- кампанія "Прямуємо разом" для Представництва Європейського Союзу в Україні

- співпраця з Посольством Німеччини в Україні

- комунікаційний супровід діяльності платформи шкільних та молодіжних медіа України Youth MediaLab (https://yml.com.ua/)

- організація тренінгів з медіаграмотності для молоді Донбасу

Понад 5 років тому на Кафедрі видавничої справи ми запускали студентські фестивалі "Book Fashion" та "Smart Blog", які вже зараз широко відомі на всю Україну. Це було так хвилююче та захоплююче.

Тепер я з командою запускаю конкурси/фестивалі/івенти/проєкти на відчутно більшу аудиторію, але завжди з трепетом у серці згадую ті часи. Бо вони мене загартували.

Відтоді я точно знаю, що неможливого немає нічого!

Навіть розробити та вийти в ефіри з кампанією про боротьбу з пандемією COVID-19 всього за 2 тижні дистанційної міжконтинентальної роботи Україна - Канада :))

Головний принцип, яким я керуюсь - більше працювати, менше говорити.

Будь ласка, вірте у власні сили та не бійтеся шукати себе!