Юлія Никодюк

nikodykСвоїми враженнями про навчання та першими кроками до старту у кар’єрі журналіста ділиться Никодюк Юлія, яка в 2018 році закінчила магістратуру з журналістики.
nikodyk 2«Для мене взірцем і натхненником був викладач нашого університету Чамара Віктор Федорович, саме він дав мені ті знання, які я використовувала на практиці в написанні матеріалів, він надихав мене, як професіонал, підтримував, вселяв віру в себе. Безкінечна повага до нього.
nikodyk 5Почала працювати на телебаченні одразу після закінчення третього курсу. Перші кроки в ролі кореспондента робила на телеканалі «Соціальна країна», далі була Чорноморська телерадіокомпанія - переселенець із окупованого Криму. після цього тема Криму продовжилася вже на новому робочому місці - суспільне телебачення, редакція творчого об'єднання UA:Крим. Нині працюю журналістом на телеканалі «112 Україна».

nikodyk 3 nikodyk 4