Вікторія Бубнюк

bubnyukЗнайомтесь,
Вікторія Бубнюк
, журналістка програми «Ранок з Україною» на телеканалі «Україна». Закінчила бакалаврат із журналістики у 2017 році.
 «На третьому курсі університету я просто написала на пошту шеф-редактору програми “Ранок з Україною”. Написала щось типу “Добрий день. Мене звуть Вікторія, я студентка 3-го курсу спеціальності “журналістика”. Чи можливо у вас пройти практику?” На що отримала коротку і змістовну відповідь: “Приходь!” Без жодних деталей, коли, о котрій і куди. Наступного дня о 10-й ранку я вже була в офісі  bubnyuk 2каналу. І тоді ж поїхала на першу зйомку з журналісткою, за якою мене закріпили. З часом на практиці нас назбиралося аж 12 людей. І приблизно через три місяці нам повідомили, що когось одного з нас візьмуть на роботу. Цим “щасливчиком” виявилася я. Не знаю, на які критерії зважали редактори, за що обрали мене. Але я завжди старалася зробити по максимуму і взяти від цієї практики все. Навіть не сподіваючись, що залишуся тут працювати. Яким же було моє щастя, коли я отримала роботу мрії. І от вже 2 роки я тут!»

ПОРТФОЛІО