Урочисте покладання квітів до пам'ятника Борису Грінченку в честь Дня працівника освіти

den vchytelya 01

На календарі 5 жовтня, а це означає, що сьогодні усі громадяни святкують Всесвітній день працівників освіти. За традицією, щороку в цей жовтневий день студенти Київського університету імені Бориса Грінченка приходять
вшанувати пам'ять та покласти квіти до Педагога з великої літери – Бориса Дмитровича Грінченка.

Саме першркурсники отримали таку нагоду нагоду. Нас вражали прекрасним декламуванням вірша та розповіддю про життєвий і творчий шлях Наставника. Кульмінацією заходу стало неймовірне оперне виконання української народної пісні. Отож, цього сонячного дня студенти Київського університету імені Бориса Грінченка приєднуються до всіх теплих слів присвячених нашим дорогим викладачам. Адже саме ви – учителі – творите історію України, розвиваєте нашу культурну спадщину та збагачуєте світ освідченними людьми.

Щиро дякуємо за сумлінну працю!

den vchytelya 03     den vchytelya 02