Грінченківці на весняній толоці

20180421 103910Сьогодні, 21 квітня, громада Інституту журналістики спільно з представниками інших структурних підрозділів Київського університету імені Бориса Грінченка приєдналася до весняної толоки в парку «Наталка» на Оболоні.

З нагоди Дня довкілля цей захід проводиться в усіх столичних парках, скверах та на прибудинкових територіях міста Києва. Грінченківці із задоволенням допомагали громаді Києва покращити територію парку, зокрема, його прибережної зони. Було зібрано чимало побутового сміття, листя та гілок, які погіршували загалом такий мальовничий вид біля Дніпра.

Згуртованість студентів і їхніх керівників сприяли тому, що всі свої ділянки грінченківці прибрали швидко і якісно, показуючи, які позитивні результати чекають на тих, хто має бажання працювати на спільну користь.

Після роботи студенти мали можливість відпочити та порадіти за результати власних старань.

Антон Черевашко,
студент І курсу
освітньої програми
"Реклама та зв'язки з громадськістю"