Регіональний етап Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України»

kskyivУ четвер, 8 лютого, в Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбувся фінал конкурсу  «Кращий студент Києва» (регіональний етап Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України»).

Традиційно організатором програми «Кращий студент України» виступила Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Студентська республіка» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки КМДА та управління молоді та спорту КМДА.

Студенти Інституту журналістики вкотре підтвердили свою першість, отримавши кубки переможців.

Вітаємо:

• Ірину Ситник, студентку 4 курсу освітньої програми «Реклама і зв’язки з громадськістю»  - переможницю у номінації «Кращий студент-дизайнер Києва»,
  • Вікторію Коваль, студентку 4 курсу освітньої програми «Реклама і зв’язки з громадськістю»  - переможницю у номінації «Кращий студент-громадський діяч Києва».

Бажаємо легкого шляху до підкорення нових вершин!