Засідання директорату від 19 грудня 2017 року

19 грудня 2017 року відбулося чергове засідання директорату, на якому було обговорено ряд важливих питань, зокрема, Горбенко Г. В., директор Інституту журналістики, підвела підсумки роботи в поточному календарному році.

Росінська О. А., заступник директора з науково-методичної та навчальної роботи, наголосила на необхідності затвердження тем курсових робіт.

Полковенко Т. В., заступник директора з науково-методичної та соціально-гуманітарної роботи ознайомив усіх з процесом форумвання рейтингу "Лідер року", та наголосив на необхідності збору та системаатизації інформації щодо здобутків викладачів.

Поліщук Т.І.,заступник директора з навчально-виробничих питань повідомила про необхідність формування пропозицій дизайнерських проектів для нових центрів компетенцій.