Підписання меморандуму про співпрацю з Громадською спілкою "Центр розвитку інновацій"

DSC 2430У п'ятницю, 22 грудня 2017 р., Громадська спілка «Центр розвитку інновацій»  презентувала ідеї та плани такого надважливого проекту для дітей, батьків, навчальних закладів - «Батьківська турбота».

У Київському універсітеті імені Бориса Гринченка відбулося підписання Меморандумів про співпрацю з першими партнерами  -  Інститутом журналістики і Факультетом права та міжнародних відносин, а також соціально-відповідальним бізнесом (Оранта, Уніка, Венбест, Абсолют Сервіс). У січні відбудеться презентація дорожньої карти розвитку інноваційної програми для шкіл "Батьківська турбота" на перше півріччя 2018 року.

Меморандум