Церемонія нагородження переможців Всеукраїнського фестивалю блогерів “SmartBlog”

DSC0527У суботу, 25 листопада відбулась церемонія нагородження переможців ІІ Всеукраїнського фестивалю блогерів “SmartBlog”. Організаторами фестивалю стали найкреативніші студенти та викладачі кафедри видавничої справи.

У фестивалі взяли участь студенти та школярі з різних куточків України. Наймолодшою учасницею фестивалю стала учениця 5-В класу Поліщук Олеся, яка виборола II місце у номінації «Відеоблог». Найактивніше у цьому році проявила себе СЗШ № 163 ім. М. Кирпоноса (м. Київ), учні якої надіслали для участі аж 10 заявок. До того ж, у номінації «Гран-прі» відзнаку отримала саме учениця цієї школи Емма Єлизавета.

Усі переможці отримали безліч цікавих подарунків і найголовніше – яскраві та незабутні емоції. Організатори фестивалю щиро вдячні всім блогерам за участь у конкурсі. Бажаємо успіхів, креативних ідей та натхнення!

SmartBlog