День Інституту журналістики: вітання від "зіркових" колег

23874313 129712774386785 2078813716 oВ п'ятницю, 17 листопада з нагоди Дня Інституту журналістики в Київський університет імені Бориса Грінченка завітали майстри сучасної журналістики, щоб розповісти про свій шлях у цій сфері. Від головного редактора comma.com.ua Сергія Кейна студенти дізнались, як взяти інтерв'ю у відомого співака, коли отримав "бойове поранення".

Ігор Панасов (головний редактор Karabas live та колишній редактор Esquire) розповів про основні професійні якості журналіста, а телеведучий Михайло Шаманов запевнив, що найголовніше у нашій професії - бути всестороннньо розвинутим.

Адміністрація Інституту та студентський колектив дякує нашим гостям за надзвичайно цікаві та інформативні лекції і вже з нетерпінням чекає на нові зустрічі.

Зіркові гості