І церемонія нагородження «GRINCHENKO JOURNALIST»

DSC01463У середу, 15 листопада, в рамках святкування Дня Інституту журналістики, в нашому університеті відбулася I церемонія нагородження «GRINCHENKO JOURNALIST». Протягом місяця студенти та викладачі мали змогу обрати своїх фаворитів в 6 номінаціях, які найкраще демонструють здобутки нашого студентства і викладацького складу.

Відкриття церемонії розпочали з нагородження переможців номінації «За популяризацію бренду Інституту журналістики». Її лідером серед викладачів стала Тетяна Поліщукзаступник директора Інституту журналістики з навчально-виробничих питань, викладач кафедри видавничої справи. Студентський «лавровий вінок» в даній номінації отримала Вікторія Коваль, студентка IV курсу напряму підготовки «Реклама і зв'язки з громадськістю». Привітав переможців Олександр СавенкоЗаслужений журналіст України, генеральний директор «Центрального каналу».

Найкращий креативний підхід, на думку студентів, було впроваджено Оленою Пінчук, викладачем кафедри реклами та зв'язків з громадськістю. Серед студентства ж найкреативнішим було обрано Івана Корєнєва, студента IV курсу напряму підготовки «Журналістика». Свої нагороди переможці отримували від Євгена Галича, українського музиканта, лідера рок-гурту «O.Torvald», який був учасником музичного конкурсу «Євробачення-2017».

Що ж стосується наукової діяльності, то безперечним лідером  номінації серед викладачів стала Олена Воскобойнікова-Гузєвазавідувач кафедри бібліотекознавства та інформології. Студентську ж перемогу здобула Олеся Захарчук, студентка VI курсу напряму підготовки «Видавнича справа та редагування». Нагородити кращих науковців випала честь Ользі Погинайко, директору книгарні «Смолоскип».

Першість за роботу у соціально-гуманітарному напрямі здобув Андрій Сніжкостарший викладач кафедри журналістики та нових медіа. З боку студентської громади найактивнішим представником стала Анастасія Щерба, студентка III курсу напряму підготовки «Реклама та зв’язки з громадськістю». Вручати нагороди в цій номінації було запрошено Олексія Жильцова, проректора з науково-методичної та навчальної роботи.

Кращим куратором було визнано Марію Макаровудоцента кафедри бібліотекознавства та інформології, а старостою - Дарью Лапань, студентку II курсу напряму підготовки "Реклама та зв'язки з громадськістю". Право вручити статуетку переможця було надано Тетяні Поліщук, заступнику директора Інституту журналістики з навчально-виробничих питань, викладачу кафедри видавничої справи.

Найуспішніші перші кроки в опануванні професії журналіста, за результатами голосування, зробила Анастасія Шапоренко, студентка І курсу напряму підготовки «Журналістика», а вже досвідченим журналістом було визнано Валерія Ясиновського, завідувача Навчально-виробничої майстерні  «Грінченко-інформ», викладача кафедри журналістики та нових медіа. Професійні здобутки викладачів та студентів даної номінації відзначив Михайло Сорока, Заслужений журналіст України, Голова спілки журналістів Києва.

У спеціальній номінації «Підрозділ року» перемогла команда Навчльно-виробничої майстерні тележурналістики «АстудіЯ», яку з почесним званням привітала Галина Горбенко, директор Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка.

ДЕНЬ ІЖ 2

Фото надано: НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності
Матеріал підготував: Олександр Кантур,
помічник директора Інституту журналстики з інформаційно-комунікаційних технологій