Показ фільму "Війна химер" в Університеті Грінченка

4У вівторок, 14 листопада у Великій актовій залі Університету Грінченка відбувся показ фільму «Війна химер», авторами якого є викладачка Інституту журналістики Марія Старожицька та її донька Анастасія Старожицька. «Війна химер» – український документальний фільм 2017 року.

У центрі сюжету – історія війни, любові і смерті очима бійців-добровольців, які пройшли «Іловайський котел», втративши побратимів. Прем'єра стрічки відбулася 25 березня 2017 року на фестивалі документального кіно з прав людини DocudaysUA. У липні 2017-го фільм брав участь у конкурсній програмі європейських документальних фільмів на 8-му Одеському міжнародному кінофестивалі. У серпні 2017 року стрічка взяла участь у відборі на висування фільму від України на ювілейну 90-ту кінопремію «Оскар» Американської академії кінематографічних мистецтв і наук у категорії «Найкращий фільм іноземною мовою». У Всеукраїнському прокаті фільм був з 14 вересня по 18 жовтня 2017 року.

На показі були присутні автори фільму Марія та Анастасія Старожицькі та головний герой фільму – Валерій Лавренов («Лавр»). Кожен глядач мав змогу поставити своє запитання або поділитися своїм враженням від фільму. Фільму, який нікого не залишив байдужим.

Війна химер