Відбувся щорічний «Grinchenko Quest»

were26 жовтня 2016 року відбувся щорічний «Grinchenko Quest», організаторами якого виступає Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Інституту журналістики.

Мета квесту – перевірити знання студентів-першокурсників щодо життя та творчості великого Просвітителя українського народу Бориса Дмитровича Грінченка, а також структури Київського університету імені Бориса Грінченка.

Всі команди нашого Інституту журналістики проявили кмітливість, обізнаність, уважність, злагоджену командну роботу під час проходження квесту.

Отже, за результатами змагань призові місця посіли команди таких груп:

І місце – ЖУРб-1-17-4.0д;

ІІ місце – ВСРб-1-17-4.0д;

ІІІ місце – ВСРб-2-17-4.0д.

Вітаємо!

P.S. Переможці інститутського квесту мають можливість представити наш Інститут на загальноуніверситетському рівні (історичний квест «Київ – моя столиця»). Привітаємо команду групи ЖУРб-1-17-4.0д з перемогою в «Grinchenko Quest» та бажаємо вдалого наступного етапу!

Grinchenko Quest