Засідання директорату 26 вересня 2017 р.

126 вересня 2017 року відбулось чергове засідання директорату, на якому були обговорені результати реалізації нової освітньої стратегії в Інституті журналістики.

Варто зазначити, що на виконання доручення ректорату Галина Василівна Горбенко, директор Інституту журналістики наголосила на необхідності регулярного моніторингу сайту Інституту. Також вона зауважила про доцільність аналізу наповнення та рубрикації україномовної та англомовної версії сайту задля його подальшого покращення.

Окрім цього, на засіданні були обговорені інші важливі питання, зокрема про проведення Конференції трудового колективу Університету та урочистостей з нагоди Дня працівника освіти, які відбудуться 28-го вересня, про підготовку студентів до проведення фестивалю першокурсників «Ось ми які».