Вереснева традиція: Вшанування ідейного лідера університету

grinch2017-3У четвер, 31 серпня, після посвяти у студенти-грінченківці, першокурсники вшанували пам'ять великого українського діяча, письменника, публіциста та філолога Бориса Дмитровича Грінченка, поклавши до меморіалу кошик синьо-жовтих квітів.

Урочиста подія почалася з промови ректора, Віктора Олександровича Огнев'юка, у якій він пояснив, чому пам'ятник встановили саме на цьому місці. З його слів Борис Дмитрович мешкав неподалік площі, на якій зараз розташований монумент.

Після офіційної частини студенти мали можливість свотографуватися з пам'ятником, доторкнутися до чотирьох томів "словника української мови" для високих балів протягом навчання та знайти нових друзів-грінченківців.

У Київському університеті імені Бориса Гінченка є багато традицій. І в цей день студенти першокурсники стали частиною однієї з них.

grinch2017-1grinch2017-2