Вступ 2017. Підсумки

студенти1Завершилась вступна кампанія-2017. По всіх журналістських програмах виконані ліцензійні обсяги. Ми щиро вітаємо наших майбутніх студентів!

Що ж очікує їх в Інституті журналістики?
Викладання фахових дисциплін англійською мовою, академічна мобільність, створення професійного портфоліо вже під час навчання, програма подвійних дипломів  все це та багато іншого у поєднанні з яскравим студентським життям.
Всі знання першокурсники здобуватимуть під час навчання в центрах практичної підготовки, серед них:
  • НМЦ тележурналістики "АстудіЯ",
  • НВЦ "Грінченко-інформ",
  • Центр мультимедійних технологій,
  • Інформаційно-аналітичний центр,
  • Центр ефірного і цифрового радіомовлення.
А також на новачків журналістського фаху чекає багато творчості. У 2017-2018 навчальному році в Інституті журналістики відбудеться "Посвята в першокурсники", Фестиваль першокурсників "Ось ми які!", День Інституту журналістики, Фестиваль буктрейлерів та промороликів "Book Fashion", Блогер-фест "Smart Blog", Студентський фестиваль реклами "Scotch Fest", Міс Інституту журналістики,  День журналіста України та інші цікаві заходи й події.

Тож, дорогі першокурсники, не прогавте можливості, які відкриває перед вами Інститут журналістики Університету Грінченка!