Наші студенти навчатимуться у Вільнюському університеті (Литва)

05 19 vilnus logoВ Університеті Грінченка закінчився конкурсний відбір на навчання у Вільнюському університеті (Литва) на осінній семестр 2016-2017 н. р. у рамках договору про співпрацю.

На розгляд Конкурсної комісії надійшли документи від п’яти студентів з двох структурних підрозділів Університету.

На підставі наданих студентами документів, враховуючи рівень успішності студентів, рівень володіння іноземною мовою, наукові здобутки, участь в університетському житті Конкурсна комісія рекомендувала у межах двох наданих місць таких студентів:

• Кантура Олександра, студента ОКР «магістр» спеціальності «Журналістика та інформація» Інституту журналістики.
  • Кривінчук Марину, студентку ОКР «бакалавр» спеціальності «Журналістика та інформація» Інституту журналістики.

Бажаємо студентам-грінченківцям успіхів!

Матеріали надано НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти

Автор: Виговська О.С.