Журналістів навчатимуть, як убезпечити себе під час масових громадських акцій, бойових дій та катастроф

mg-zibrannya10 березня у залі колегії Міністерства освіти і науки України під час міжвідомчої наради щодо підготовки фахівців за спеціальністю «Журналістика» йшлося про створення навчальної програми для майбутніх журналістів, у якій буде передбачено обов’язкову підготовку до роботи у небезпечних умовах. Директор Інституту журналістики Галина Василівна Горбенко брала у цьому безпосередню участь.

До навчальних планів мають додати спеціальні дисципліни, які будуть орієнтовані на забезпечення власної безпеки журналістів під час масових громадських акцій, в умовах бойових дій, техногенних катастроф тощо. Це стане обов’язковою компетентністю, якою має володіти бакалавр та магістр журналістики.