Лекція з нагоди вшанування пам'яті загиблих під час Революції Гідності

IMG 469221 лютого 2017 р. в Інституті журналістики Університету Грінченка відбулась лекція з нагоди 3-ї річниці початку Революції Гідності.

Представник Музею Революції Гідності Євгеній Сафар'янс розповів студентам 1 курсу Інституту журналістики про політичні події в Україні – починаючи з Революції на граніті та завершуючи розстрілами, що відбувалися в Києві 18–21 лютого 2014 року.

IMG 4683«Майдан в першу чергу, змінив свідомість людей. Вони зрозуміли, що можуть творити майбутнє власними силами», – говорить Євгеній Сафар'янс про Помаранчеву революцію та мирних протестувальників.

Він також описав події Революції гідності в якості не лише історика, а й очевидця та учасника.

Як представник Музею Майдану Євгеній Сафар'янс розглядав усі важливі історичні явища сучасної України в чітко окреслених просторових межах Майдану Незалежності.

«Музей створюється з метою увічнити пам'ять про події, що змінили Україну і вияскравити цінності мотивації людей, що прагнуть змін», – повідомляється на офіційній сторінці організації в Facebook.