Зустріч представників студентства з деканом

zustrich-predstavnykiv-studentstva-z-dekanom13 лютого 2024 року відбулася зустріч Декану Факультету журналістики Галини Горбенко і заступника декана з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Тетяною Поліщук зі студентським активом.

Під час теплої розмови за чаюванням було піднято важливі питання:
• відновлення освітнього процесу у ІІ семестрі;
• якості підготовки здобувачів;
участь у виборах до органів студентського самоврядування;
• соціально-гуманітарна діяльність;
підтримка здобувачів соціальних категорій;
• співпраця з Департаментами культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та комунальними медіа.

Студенти відзначили важливість особистої комунікації та підтримки їх проєктів й домовилися про подальші зустрічі у різних форматах та розширеному складі. Голова ради студентського самоврядування ФЖ Поліна Черненко подякувала за підтримку студентських ініціатив та анонсувала нові ідеї на перспективу.