Укладено Меморандум між Департаментом культури та Факультетом журналістики

ukladeno memorandum mizh departamentom kultury ta fakultetom zhurnalistyky0131 січня 2024 року укладено Меморандум про співпрацю між Департаментом культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Факультетом журналістики Київського столичного університету імені Бориса Грінченка. Документ підписали директор Департаменту — Сергій Анжияк і декан Факультету — Галина Горбенко.

Метою Меморандуму є популяризація та розвиток культури міста, поліпшення інформування мешканців столиці про діяльність культурно-мистецьких закладів та культурні досягнення Києва, зміцнення взаємодії між адміністрацією міста та громадськістю, сприяння впровадженню міських проєктів у сфері культури, підвищення обізнаності та зміцнення практичних навичок в промоції сфери культури і мистецтва студентів Факультету журналістики Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.
Також Сергій Андияк звернувся до Олександра Турунцева, виконуючого обов'язки ректора Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, з пропозицією долучитися до спільного проєкту, який має на меті осучаснення айдентики Департаменту культури, розроблення механізму створення контенту для соціальних мереж, а також актуалізацію культурних процесів в таких галузях:
• діяльність театрально-концертних закладів;
• народна творчість та аматорське мистецтво;
• функціонування кіномережі;
• охорона культурної спадщини.
Віримо, що ця співпраця покладе новий початок на шляху до поліпшення життя столиці!

16ukr